Yahoo Web Search

1. Sep 24, 2023 · Sažetak utakmice devetog kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Slaven Belupa i Rijeke (0:1).

2. Matchfacts Slaven Belupo - HNK Rijeka (1. HNL 2023/2024, 9. Round) with scorers, line-ups, substitutions, yellow and red cards.

3. May 26, 2024 · HNK Rijeka NK Slaven Belupo live score (and video online live stream) starts on 26 May 2024 at 13:00 UTC time at Stadion Rujevica stadium, Rijeka city, Croatia in HNL, Croatia.

4. Nogometaši Rijeke pobijedili su Slaven Belupo na gostovanju u Koprivnici 1:0 u utakmici 9. kola SuperSport HNL-a. Rijeci je pobjedu donio Niko Galešić sjajnim eurogolom u 40. minuti. Sažetak utakmice pogledajte u videu.

5. Sep 24, 2023 · Nogometaši Rijeke pobijedili su Slaven Belupo na gostovanju u Koprivnici 1:0 u utakmici 9. kola SuperSport HNL-a. Bijeli su stigli do pete prvenstvene pobjede i ponovo se vratili na drugo mjesto na ljestvici.

6. Sep 24, 2023 · GOL! Slaven Belupo - Rijeka 0:1 Mrežu je zatresao Niko Galešić. 39' Kakav prodor Galešića!!!!! Čovjek je uzeo loptu na svojih 30 minuta i krenuo prema golu Slaven Belupa, Farmaceuti su ga kao uljudni domaćini puštali i puštali, a Galešić se kroz sredinu terena sjurio skroz do gola i zabio za 1:0!!!! 45'

7. Sep 24, 2023 · Nogometaši Rijeke slavili su na teškom gostovanju kod Slaven Belupa u Koprivnici s minimalnih 1-0. Pogodak odluke zabio je Niko Galešić u 39. minuti. POGLEDAJTE VIDEO: Slaven - Rijeka 0-1